Code Center

نکس وان موزیک دات بلاگ - دانلود آهنگ های جدید

دانلود آهنگ جدید نکس وان موزیک دات بلاگ با لینک مستقیم در سایت موزیک نکس وان دات بلاگ، دانلود فیلم جدید ایرانی خارجی دانلود نرم افزار بازی اندروید جدید

نکس وان موزیک دات بلاگ - دانلود آهنگ های جدید

دانلود آهنگ جدید نکس وان موزیک دات بلاگ با لینک مستقیم در سایت موزیک نکس وان دات بلاگ، دانلود فیلم جدید ایرانی خارجی دانلود نرم افزار بازی اندروید جدید

همراه مووی در توییتر

اعلام آخرین نتایج جدید " استندآپ کمدی " برنامه خندوانه

نتایج مسابقه استندآپ کمدی خندوانه

نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه

نتایج ارا مسابقه خنداننده برتر خندوانه

مسابقه خنداننده برتر خندوانه

نتایج مسابقات خنداننده برتر خندوانه

آخرین نتایج مسابقه خنداننده برتر خندوانه نادر سلیمانی و مهران

آخرین نتایج مسابقه خنداننده برتر خندوانه جواد رضویان و علیرضا خمسه

آخرین نتایج مسابقه خنداننده برتر خندوانه نادر امین حیایی

اخرین نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه

رامبد جوان آخرین نتایج مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه را با انتشار عکس زیر اعلام کرد.

نتایج در تاریخ 94/06/31 ساعت 11:30 صبح بروز شدن

سید جواد رضویان با 598295 رای از سد علیرضا خمسه گذشت و به مرحله بعد رفت.

سید جواد رضویان با 2240846 رای از سد امین حیایی 2240643 گذشت و به مرحله بعد رفت.

همچنین سجاد افشاریان با کسب 1037739 رای سپند امیرسلیمانی را جا گذاشت و به مرحله بعد راه یافت.

همچنین مهران غفوریان با کسب  1407802 رای  از نادر سلیمانی با کسب 311900  رای پیشی گرفته است در حال رای گیری...

همچنین علی مسعودی با کسب  ۱۷۳۸۹۸۴ رای  از شقایق دهقان با کسب ۱۳۴۰۶۵۱ رای پیشی گرفته است در حال رای گیری...

آخرین گروه از کمدین ها شب گذشته، با اجرای خود  به مرحله اول این مسابقه خاتمه دادند. در آغاز، شادی برنامه به همه آدم هایی که بلدند رفاقت کنند و در مشکلات دوستشان را تنها نمی گذارند، تعلق گرفت.


نادر سلیمانی و مهران غفوریان دو کمدینی بودند که برای قرعه کشی اولین اجراکننده وارد شدند، غفوریان از بدو ورودش شروع به خندیدن کرد، در حدی که جوان شاکی شد و البته با لبخند گفت: دیگه بسه، الان 10 دقیقس که برنامه همینطوری داره میگذره!
 
دندان های دردسرساز نادر سلیمانی

قرعه که به نام نادر افتاد، پشت صحنه ای از آماده شدن آن ها پخش شد، بعد سلیمانی به روی صحنه آمد و شروع به تعریف خاطره از حساسیتی که همسرش از ابتدای ازدواج تا همین چند وقت پیش روی دیده شدن دندان های بالای او در زمان خندیدن داشت، کرد و گفت: از همان اول وقتی لباس نو می گرفتم و با خوشحالی می پرسیدم چطوره؟ او جواب می داد: خیلی خوبه، ولی دندونات چی؟! یک بازیگر باید دندوناش موقع حرف زدن و خنده سفید و معلوم باشد، و من هرچه می‎گفتم که مهم اینه دل سفید باشه، او نشنیده می گرفت و این داستان همینطور ادامه داشت تا من به این برنامه آمدم و گفتم بگذار حالا یک بار به خاطر عشقم دندون بذارم.
 
من برای مسابقه نیامدم

او در ادامه این حرف ها، پشت به حاضران سریع دندان مصنوعی را که خیلی نامرتب و ترسناک بود را در دهنش گذاشت ولی بعد گفت نه این اشتباه شد ،و باز برگشت و این دفعه با یک ردیف دندان مرتب و سفید برای مدتی به صحبت پرداخت و با اشاره به دریافت جایزه لبخند برتر خندوانه ، افزود: از آن شب که مردم به خنده بی دندون من رأی دادند، خانومم بعد از 20 سال گفت: من الان متوجه شدم که بازیگری کاری به دندان سفید ندارد و آدم باید دلش سفید باشه.؛ به همین خاطر از اینکه این برنامه باعث شد تا بزرگترین مشکل ما حل شود، خیلی خوشحالم.

سلیمانی در آخر از اینکه توانسته حتی برای همین 10 دقیقه خنده را به روی لب های خیلی ها بیاورد، ابراز شادی کرد و گفت: من برای مسابقه نیامدم، بلکه آمدم تا برای 10 دقیقه درد و غم روی سینه خیلی از مردممون رو که قطعا ناراحتی هایی کشیدند را بردارم.

او در پایان ،عرق ریزان و با کلی انرژی، اجرای خود را به پایان رساند.
 
رفقایی که فقط شیر باد می کنند!

در قسمت بعد پس از پخش واکنش های غفوریان به اجرای یارش، وی وارد شد و گفت که سه خاطره و یک زاپاس دارد، به عنوان خاطره اولش به سراغ یکی از اقوام مادریش به نام پرویز رفت و گفت: باور کنید از خودش اجازه گرفتم که اسمش را بگویم.

پس از این معرفی خاطره اش را از این فامیل خانوادگی که درباره شیرکردن او توسط دوستانش برای رفتن به مسابقات کشتی بود را تعریف کرد و افزود: در پی همین جریان، پرویز تا مرحله استانی پیش رفت ولی در همان جا به شکل وحشتناکی متوقف شد؛ بعد از آن باز هم دوستان مهربان، او را به شرکت در مسابقات بوکس هدایت کردند که در این مورد دوباره در مرحله استانی شکستی بد که با رفتن به بیمارستان همراه بود، را متحمل شد.

خرج تانک در سیگار پدر مهربان

او در آخر اعلام کرد که زاپاس را رو می کند و اظهار داشت: وقتی حدودا 10 ساله بودم، پدرم در نیروی هوایی بود و هر بار که می آمد چیزی همراه داشت؛ از جمله زیرسیگاری با فشنگ، خرج تانک و از این دست موارد، او خیلی سیگار می کشید و مدام از من زیرسیگاری می خواست، اصلا به همین دلیل تنبلی ام بود که با سیگار مخالفم؛ خلاصه من روزی یک بسته از سیگارهای او را برداشتم و داخل آن مقداری خرج تانک جا دادم، اما من پدرم رو نکشتم، اون به مرگ طبیعی رفت، و مدام منتظر بودم تا ببینم چه اتفاقی می افتد، ولی آن روز پدر از آن بسته استفاده نکرد تا اینکه فردا بعد از ظهر که همه دور هم بودیم سیگاری از آن بسته برداشت و با پک دوم پوووووف، روی صورت او منفجر شد و من فقط به تلویزیون نگاه می کردم، اگر خنده آخرم نبود هیچ کس متوجه موضوع نمی شد،البته این اتفاق باعث شد بابا که به سبیل هایش خیلی می نازید، مجبور به زدن آن ها شود و این خیلی اتفاق جالبی بود.
 
آنچه خواهید دیدِ مهران غفوریان

در انتهایِ «وایستا بخندونِ» مهران غفوریان، او آنچه خواهید دیدی از خودش بیان کرد و گفت: اگر انشاءالله به مرحله بعدی رفتم، این ها را از من خواهید دید: ماجرای اولین سفر من به خارج، بازی کوتاه یک تیپ تلویزیونیم که دوستش دارید، خاطره ماشین کش رفتن از بابام و بعد تصادف، و خاطره رفتنم به کره ماه و برگشتم به کره زمین.

در ادامه بعد از پخش گزارش آموزش تای چی به شکل عمومی و رایگان که وفای به عهد تای چی کار برنامه را نمایش داد، شعر «خلیج فارس» با انرژی و شور بی نظیر این دو کمدین، پخش و خوانده شد و در نهایت ضمن دعای لب خندان، سلامتی و جیب پرپول برای مردم ایران توسط غفوریان، خندوانه دیگری به پایان رسید و سرنوشت این دو کمدین به دست مردم سپرده شد.

عکس های مسابقه خنداننده برتر خندوانه شهریور ۹۴. عکس های مسابقه خندوانه. ... عکس های کمدین ها در رقابت خنداننده برتر خندوانه / جدید . مهلت مسابقه کتابخوانی خندوانه - یلدا بلاگ yaldablog.ir/list/مهلت+مسابقه+کتابخوانی+خندوانه.html Translate this page آخرین نتایج مسابقه "خنداننده برتر" خندوانه | اتاق خبر 24otaghkhabar24.ir/news/146599 ... دانلود قسمت ۱۱۵ سری جدید برنامه خندوانه با لینک مستقیم و فرمت mp4 . خندوانه - آپارات www.aparat.com/result/خندوانه Translate this page نتایج ویدیوهای خندوانه ۳,۶۰۳ ویدیو. نمایش ویدیو های ۱ تا ۲۴. ۰:۴۰ ... خندوانه - خنداننده برتر (A-۴)(علیرضا خمسه۲) ... مسابقه ی کُمدین برترِ خندوانه، گروه هفتم. از رضا.گ. جدول قرعه کشی مسابقه کمدین ها در خندوانه | دانلود سریال 94 download-series.ir/.../جدول-قرعه-کشی-مسابقه-کمدین-... Translate this page Aug 26, 2015 - امشب شب قرعه کشی برای گروه بندی مسابقه بزرگ خنداننده برتر بود که اکبر عبدی عزیز این کار رو انجام داد تاکمدین ها … با عکس لیست … ... آخرین اخبار برنامه خندوانه – تی نیوز ... نتایج قرعه کشی فروردین ماه سال 1394کلیپ ها | – صفحه اصلی .... لیست اسامی تمام کمدین های برنامه خندوانه – دانلود آهنگ جدید. نتایج خنداننده برتر گروه سوم mahdikanoonef.ahb-dl.ir/.../نتایج%20خنداننده%20بر... Translate this page آخرین نتایج گروه سوم و چهارم خنداننده برتر خندوانه ... سلام خندوانه ای هااا از امشب کمدین های برتر خندوانه مسابقه خنداننده برتر رو شروع که رقابت خیییلیییی جذاب و ... نتایج آرا دو گروه دوم مسابقه بزرگ خنداننده برتر | جستجو ... www.zibar.ir/.../نتایج+آرا+دو+گروه+دوم+مسابقه+بزر... Translate this page گروه ششم مسابقه خنداننده برتر میان کمدین های محبوب ایران امشب به دیدار هم میروند . در هفته سوم مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه چهار طناز ایران به رقابت با هم ... مهمان امشب خندوانه و برنده خنداننده برتر دیشب | مرجع وبلاگ axahang.svgh.net/page-38680.html Translate this page Sep 6, 2015 - چهارمین گروه از کمدین ها، در مسابقه خنداننده برتر خندوانه، امشب وارد برنامه شدند. ... جایزه ... دانلود قسمت جدید برنامه‌ خندوانه رقابت خنداننده ى برتر با کیفیت عالی ..... سلام . آخرین خبر ها ، تغییرات نتایج و جدول مسابقات خنداننده برتر در ... باتوته | عکس های خنداننده برتر خندوانه nimkilodl.batoote.ir/page-65450.html Translate this page 5 days ago - 1 hour ago - عکس های مسابقه خنداننده برتر خندوانه شهریور ۹۴. عکس های مسابقه خندوانه. ... عکس های کمدین ها در رقابت خنداننده برتر خندوانه / جدید . عکس های خنداننده برتر خندوانه | آرشیو وبلاگهای ایران nimkilodl-rzb.arisblog.ir/page-38455.html Translate this page 5 days ago - عینک زنانه Miu Miu، عینک فوق اسپرت با طراحی جدید. شناخته ... 2 days ago - عکس های کمدین ها در مسابقه خنداننده برتر خندوانه - تعداد عکس:۱۰ منبع ... عکس های خنداننده برتر خندوانه | وبلاگ خوان - صفحه اصلی nimkilodl.zicf.net/page-46109.html Translate this page 5 days ago - 2 days ago - عکس های کمدین ها در مسابقه خنداننده برتر خندوانه - تعداد ... نتایج خنداننده برتر دو گروه اول خندوانه/ عکس | خبرگزاری برنا .... Khndvanh,سایت خندوانه, منبع : نیم کیلو دانلود | دانلود آهنگ جدی
آخرین نتایج مسابقه "خنداننده برتر" خندوانه :: پیکس لاو ... pixlove.blog.ir/.../آخرین%20نتایج%20مسابقه%20%2... Translate this page 2 hours ago - نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه. نتایج ارا مسابقه خنداننده برتر خندوانه. مسابقه خنداننده برتر خندوانه. نتایج مسابقات خنداننده برتر خندوانه. آخرین نتایج مسابقه "خنداننده برتر" خندوانه | اتاق خبر 24 otaghkhabar24.ir/news/14659 Translate this page 5 days ago - امین حیایی تاکنون رکورد دار مسابقه خنداننده برتر شده است. ... نتایج به دست آمده از مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه تا این لحظه به شرح زیر اعلام می شود : خنداننده برتر ... اعلام نتایج جدید "استندآپ کمدی" خندوانه · خاطره امین حیایی در ... اعلام نتایج جدید "استندآپ کمدی" خندوانه | اتاق خبر 24 otaghkhabar24.ir/news/15114 Translate this page 2 days ago - نتایج انتخاب مردمی "خنداننده برتر" خندوانه تا این لحظه مشخص شد. ... در دور دیگر مسابقات "خنداننده برتر" خندوانه، دو گروه (امین حیایی – سروش صحت) و (سجاد افشاریان – سپند امیر ... آخرین نتایج مسابقه "خنداننده برتر" خندوانه. اخرین نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه bayanbox.ir/.../نتیجه-مسابقه-خندوانه-تا-الان-خنداننده-... Translate this page 5 hours ago - توضیحات اخرین نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه; اسم فایل نتیجه مسابقه خندوانه تا الان-خنداننده برتر-جدول مسابقه دهندگان خندوانهi.jpg ... آخرین نتایج گروه سوم و چهارم خنداننده برتر خندوانه 98patoghi.rozblog.com/.../آخرین-نتایج-گروه-سوم-و-چ... Translate this page Sep 6, 2015 - آخرین خبر ها ، تغییرات نتایج و جدول مسابقات خنداننده برتر در @khandevane_comedy . ..... برنامه گروه سوم و چهارم مسابقه خنداننده برتر خندوانه ... نتیجه مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه جواد رضویان - دانلود ... pmc2015.rzb.ir/نتیجه-مسابقه-خنداننده-برتر-برنامه-... Translate this page 1 day ago - نتایج به دست آمده از مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه تا این لحظه به .... دوستان آخرین نتایج گروه سوم و چهارم مسابقه خنداننده برتر تا این لحظه . آخرین نتایج مسابقه خنداننده برتر خندوانه نادر سلیمانی و مهران ... pmc2015.rzb.ir/آخرین-نتایج-مسابقه-خنداننده-برتر-... Translate this page 11 hours ago - نتیجه مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه جواد رضویان علیرضا خمسه تا این لحظه, 0, 156, helia ... آخرین نتایج مسابقه خنداننده برتر خندوانه نادر سلیمانی و مهران غفوریان! ..... آخرین نتایج گروه سوم و چهارم خنداننده برتر خندوانه شما از این ... نتایج جدید مسابقه خنداننده برتر خندوانه + آرا - سلامت جنسی jensi.vistablog.ir/post/2944 Translate this page 7 hours ago - نتایج به دست آمده از مسابقه خنداننده برتر برنامه خندوانه تا این لحظه به .... دوستان آخرین نتایج گروه سوم و چهارم مسابقه خنداننده برتر تا این لحظه . آخرین نتایج مسابقه "خنداننده برتر" خندوانه - تی نیوز tnews.ir/news/B28348045966.html Translate this page 5 days ago - آخرین نتایج مسابقه "خنداننده برتر" خندوانه. ... فیلم/"علیرضا خمسه" با الاغ به لیگ خنداننده برتر آمد · اعلام نتایج جدید "استندآپ کمدی" خندوانه. نتایج خنداننده برتر+آمار و عکس ها - نتایج زنده 90sport.blogsky.com/.../نتایج-خنداننده-برتر-آمار-و-ع... Translate this page Sep 4, 2015 - آغاز «خنداننده برتر خندوانه»؛ مسابقه با طعم خنده ... بخند»، ژیان پدرش را هم روشن کرد و گفت: خیلی خوشحالم که پدرم در آخرین لحظات زندگی‌اش به من گفت: «از تو راضیم. ... نتایج خنداننده برتر خندوانه ملوس- دانلود آهنگ جدید| - صفحه اصلید ... آخرین سایت های بروز شده.
  • ۹۴/۰۶/۳۰
  • LAVE lorn 007

خندوانه

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی