Code Center

نکس وان موزیک دات بلاگ - دانلود آهنگ های جدید

دانلود آهنگ جدید نکس وان موزیک دات بلاگ با لینک مستقیم در سایت موزیک نکس وان دات بلاگ، دانلود فیلم جدید ایرانی خارجی دانلود نرم افزار بازی اندروید جدید

نکس وان موزیک دات بلاگ - دانلود آهنگ های جدید

دانلود آهنگ جدید نکس وان موزیک دات بلاگ با لینک مستقیم در سایت موزیک نکس وان دات بلاگ، دانلود فیلم جدید ایرانی خارجی دانلود نرم افزار بازی اندروید جدید

همراه مووی در توییتر

سخنرانی رهبر انقلاب اسلامی در دانشکده افسری امام خمینی (ره) نوشهر 8 مهر

مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران

رهبر معظم انقلاب امروز در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر چهارشنبه 8 مهر 1394

جاهلی‌های امروز عید ما را با حوادث خونین منا عزا کردند/ اندک بی احترامی به حجاج ایرانی موجب عکس العمل سخت و خشن ایران خواهد شد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حضور ده‌ها هزار نفر از حجاج ایرانی در مکه و مدینه، هشدار دادند: اندک بی احترامی به حجاج ایرانی و همچنین عمل نکردن دولت عربستان به وظایف خود در قبال بدن‌های مطهر، موجب عکس‌العمل ایران خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند.

در این مراسم، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به حادثه تأسف بار و خونین منا، آن را به‌دلیل جان باختن هزاران نفر از حجاج به‌ویژه صدها نفر از حجاج ایرانی، عزا و مصیبتی واقعی برای ملت ایران خواندند و با اشاره به لزوم تشکیل کمیته حقیقت یاب با حضور کشورهای اسلامی و از جمله ایران، گفتند: دولت عربستان در انتقال ابدان مطهر جان باختگان به وظایف خود عمل نمی‌کند و جمهوری اسلامی ایران نیز تاکنون با خویشتن‌داری و ادب اسلامی، حرمت برادری را در دنیای اسلام نگه داشته است، اما این را بدانند که اندک بی‌احترامی به ده‌ها هزار نفر از حجاج ایرانی در مکه و مدینه و عمل نکردن به وظایف برای انتقال ابدان مطهر، عکس‌العمل سخت و خشن ایران را در پی خواهد داشت.

ایشان با اشاره به جان باختن مظلومانه و با زبان تشنه حجاج در حادثه منا و عزادار شدن خانواده‌هایی که مشتاقانه منتظر بازگشت عزیزان خود بودند، افزودند: هنوز تعداد دقیق جان باختگان ایرانی در این حادثه مشخص نیست و احتمال افزایش آمار به صدها نفر دیگر وجود دارد و این حادثه، واقعاً مصیبت بزرگی برای ملت ایران است.

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به برخی گزارش‌ها مبنی بر جان باختن احتمالی بیش از پنج هزار نفر در حادثه منا، خاطرنشان کردند: در حالی‌که قرآن کریم خانه خدا را محل امنیت و حج را جایگاه امنیت می داند اما اکنون باید پرسید که، «آیا این، امنیت است؟»

حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای با تأکید بر لزوم تشکیل «کمیته حقیقت یاب» با حضور کشورهای اسلامی و از جمله ایران، خاطر نشان کردند: ما فعلاً درباره علت این حادثه، قضاوت پیش از موعد نمی‌کنیم اما معتقدیم دولت عربستان به وظایف خود در قبال مجروحان حادثه منا عمل نکرده است و آنان را با حالتی مستأصل و تشنه رها کرد.

ایشان به مشکلات به‌وجود آمده در انتقال بدن‌های مطهر جان باختگان حادثه منا و پیگیری مسئولان کشور اشاره کردند و با تأکید بر لزوم ادامه پیگیری های مسئولان، افزودند: در این موضوع، دولت عربستان به وظایف خود عمل نمی‌کند و در برخی موارد نیز موذی‌گری انجام می‌دهد.

 رهبر انقلاب اسلامی گفتند: جمهوری اسلامی ایران تاکنون از خود خویشتن‌داری نشان داده و رعایت ادب اسلامی و حرمت برادری در دنیای اسلام را کرده است اما این را بدانند که دست ایران، برتر از خیلی‌ها است و امکانات بیشتری هم دارد و اگر بخواهد در مقابل عناصر اذیت کننده و موذی عکس العمل نشان دهد، اوضاع آنها خوب نخواهد بود و در هیچ صحنه هماوردی، حریف نخواهند شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تأکید بر اینکه عکس‌العمل ایران اسلامی خشن و سخت خواهد بود، خاطرنشان کردند: در دوران هشت سال دفاع مقدس، قدرت‌های شرق و غرب و کشورهای اطراف از یک عنصر خبیث و فاسد حمایت کردند اما سرانجام همه آنها سیلی خوردند و بر همین اساس، ایران را می‌شناسند و اگر هم نمی‌شناسند، الان بشناسند.

ایشان با اشاره به حضور ده‌ها هزار نفر از حجاج عزیز کشورمان در مکه و مدینه، هشدار دادند: اندک بی‌احترامی به حجاج ایرانی و همچنین عمل نکردن دولت عربستان به وظایف خود در قبال بدنهای مطهر، موجب عکس‌العمل ایران خواهد شد.

رهبر انقلاب گفتند: جمهوری اسلامی ایران اهل ظلم نیست اما ظلم و ستم هیچ‌کس را نیز قبول نمی‌کند، بنابراین حقوق هیچ‌یک از انسان‌ها و ملت‌ها اعم از مسلمان و غیر مسلمان دست درازی نمی‌کند، اما اگر کسی بخواهد به حق ملت و کشور ایران دست درازی کند، با او برخورد محکمی خواهد شد و به لطف خدا توانایی این برخورد نیز وجود دارد و ملت ایران، مقتدر و پایدار است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود، «ایمان عمیق»، «شجاعت» و «دانش» را سه عنصر بسیار مهم در تشکیل هویت یک نیروی مسلح خواندند و خاطرنشان کردند: اگر در نیروی مسلح، ایمان نباشد، روحیه ضعیف کشی بوجود خواهد آمد، اگر شجاعت نباشد، نیروی مسلح در هنگامه خطر، قادر به انجام وظیفه خود نخواهد بود و اگر دانش نباشد، ابزارهای نیروی مسلح در برابر ابزارهای طرف مقابل، کُند خواهند بود.

ایشان هدف قرار دادن خانه‌ها، خیابان‌ها، بازار و حتی مجلس عروسی را در یمن، نمونه‌ای از ضعیف کشی و نبود روحیه شجاعت در یک نیروی مسلح دانستند و با توصیه به جوانان نیروهای مسلح کشور برای تقویت ایمان و شجاعت و ابتکار تحقیقاتی و دانش‌پژوهی، خاطرنشان کردند: امروز نظام اسلامی، هم نیازمند ابزارهای جنگی سخت و هم، ابزارهای جنگی نرم است، زیرا دنیای کنونیِ تحت سیطره قدرت شیاطین، برای انسان‌های خداجو دنیایی خطیر است و باید همواره آماده و مجهز بود.

رهبر انقلاب اسلامی علت اصلی دشمنی قدرتمندان غاصب جهانی با جمهوری اسلامی و ملت شجاع و انقلابی ایران را، ایستادگی ملت در مقابل آنها و حفظ هویت و جوهره اصلی و حل نشدن در نظامات استکبار، برشمردند و گفتند: آمادگی نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، بسیج و سایر نیروها، فقط به معنای آمادگی برای پیروزی در مقابل دشمن نیست بلکه باید این آمادگی، بازدارنده نیز باشد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به تهدیدهای قدرت‌های جهانی برضد نظام اسلامی، افزودند: ملت ایران در دوران چهار دهه انقلاب به‌ویژه در هشت سال دفاع مقدس نشان داده است که قدرتمند و نیرومند و دارای هویت و گوهر است و در مقابل بدخواهان می‌ایستد.

ایشان با تأکید براینکه ملت ایران ثابت کرده، در مقابل استکبار، مقاوم، آگاه و بصیر است و همچنین برای هویت خود و بشریت احترام قائل است، گفتند: ایستادگی در برابر استکبار، احترام به بشریت و همه ملت‌ها است.

رهبر انقلاب اسلامی به چنگ و دندان نشان دادن‌های دشمنان اشاره و خاطرنشان کردند: همواره اینگونه بوده است که مشت کوبنده انسان‌های مومن می‌تواند آنها را وادار به عقب نشینی کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پایان، جوانان نیروهای مسلح را به بازخوانی دقیق قضایای دفاع مقدس و طرح‌های عملیاتی و بازدید از مناطق عملیاتی، از منظر نظامی و استفاده از تجربیات پیشکسوتان توصیه کردند و خطاب به آنان گفتند: شما باید حِصنِ مستحکم کشور و نظام اسلامی، به معنی واقعی کلمه باشید.

در ابتدای این مراسم، رهبر انقلاب اسلامی، با حضور در یادمان شهدا، به شهیدان سرافراز ادای احترام کردند.

فرمانده کل قوا، سپس از یگان‌های حاضر در میدان سان دیدند.

در این مراسم، خانواده یکی از شهیدان نیروی دریایی ارتش، یک روحانی نمونه، سه تن از فرماندهان، سه تن از اساتید و پژوهشگران و پنج نفر از دانش آموختگان نمونه دانشگاههای ارتش هدایای خود را از دست فرمانده معظم کل قوا دریافت کردند. همچنین یکی از دانش آموختگان و نماینده دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نیز مفتخر به دریافت درجه و سردوشی شدند.

قرائت سوگند نامه دانشجویان جدید، سرود دسته جمعی، و رزمایش میدانی غدیر از دیگر برنامه های مراسم امروز بود.

در ادامه مراسم، یگانهای حاضر در میدان صبحگاه دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر از مقابل جایگاه رژه رفتند.

در این مراسم، همچنین امیر سرلشکر عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش، ضمن خیر مقدم تأکید کرد: ارتش با الهام از روحیه شهادت طلبی و ایثارگری ملت ایران، با اقتدار کامل و ارتقای توانایی‌های رزمی، آماده مقابله با تهدیدهای نوظهور و جان فشانی است.

امیر دریادار دوم حکیمی فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر نیز گزارشی از روند تحصیلی و آموزش‌های تخصصی- علمی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه‌های افسری ارتش بیان کرد.

در ادامه این مراسم، دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر در حضور فرمانده کل قوا، تمرین دریایی انجام دادند.

رهبر معظم انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره): جاهلی ... www.ghatreh.com/.../رهبر-معظم-انقلاب-دانشگاه-علوم-دریایی-امام-خمینی-... چهارشنبه، 8 مهر 1394 ساعت 14:312015-09-30سیاسی · رهبر معظم انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره): جاهلی های امروز عید ما را با حوادث ... اعطای سردوشی دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. ... حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنان خود، ایمان عمیق ... بازتاب سخنان مهم رهبر معظم انقلاب در مورد فاجعه منا در رسانه های ... www.ghatreh.com/.../بازتاب-سخنان-مهم-رهبر-معظم-انقلاب-مورد-فاجعه-منا... سخنرانی رهبر معظم انقلاب در مراسم مشترک دانش آموختگی، تحلیف و اعطای سردوشی دانشجویان ... چهارشنبه، 8 مهر 1394 ساعت 14:052015-09-30سیاسی ... دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر بازتاب وسیعی در ... مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش ... khabarche.ir/.../مراسم-مشترک-دانش-آموختگی-دانشجویان-دانشگاه-های-افس... ۱ ساعت پیش - ارتش رهبر انقلاب دانشگاه دانشجویان ظهر چهارشنبه هشتم مهر ماه 1394 خبر مراسم ... منبع ایسنا چهارشنبه 8 مهر 1394 ساعت 12:47 ... دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور هبر معظم انقلاب برگذار شد. ... با سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد. مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ... www.khabaronline.ir/detail/463009/root/multimedia ... دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) ... + A - چهارشنبه 8 مهر 1394 - 14:00:00 چاپ. امتیاز به مطلب 0 نفر. مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی ... جلسه درس خارج فقه رهبر معظم انقلاب · تصاویر سخنرانی تاریخی آیت الله خامنه ای در اجلاس ... مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش با ... www.hamshahrionline.ir/details/308983/Iran/leader چهارشنبه 8 مهر 1394 - 12:44:28 | کد مطلب: 308983 چاپ ... رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به برخی گزارش ها مبنی بر جان باختن احتمالی بیش از ... حضرت آیت الله خامنه ای در بخش دیگری از سخنان خود، «ایمان عمیق»، «شجاعت» و «دانش» ... همچنین یکی از دانش آموختگان و نماینده دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نیز مفتخر به ... لینک مستقیم فایل‌های صوتی موجود بیانات رهبر انقلاب از سال ... farsi.khamenei.ir/news-content?id=4630 ۱۵ مهر ۱۳۸۸ ه‍.ش. - امروز چهارشنبه، ۸ مهر ۱۳۹۴. صفحه نخست · صفحه ... 12/03/1388 - سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) [دانلود، 800 کیلوبایت] .... 15/8/1383 - بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خطبه های نماز جمعه ی تهران + 20/8/1383 ... 2/10/1383 - بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم تحلیف و اعطای سردوشی در دانشگاه افسری امام علی (ع) + KHAMENEI.IR - پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار ... farsi.khamenei.ir/ 1394/07/08رهبر انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر: جاهلی‌های امروز دوران، ... سفر رهبر انقلاب به نوشهر و حضور در مراسم دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری ارتش ... سفر سال ۱۳۶۸ رهبر انقلاب به چین · ایرنا | سخنرانی تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ... مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ... ایسنا - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای isna.ir/fa/tag/aaad276c7d117b48/حضرت%20آیت‌الله%20خامنه‌ای دانشگاه و حوزه ... حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با درخواست حجت‌الاسلام و ... با ایراد سخنرانی تاریخی و محکم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مجمع عمومی سازمان ملل ... IR-8.jpg حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: 745. نباید فریب لبخند دشمن را خورد/مجلس از .... ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع)، فضای حسینیه امام خمینی(ره) آکنده از ... یوز - آخرین اخبار دریایی امام خمینی yooz.ir/news/?t=0&i=0&s=0&l...دریایی%20امام%20خمینی ... افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهرحضور یافتند. ... 12:17 - 1394 چهار شنبه 8 مهر ... مراسم دانشگاههای افسری ارتش با حضور رهبر انقلاب ... موج -رهبر معظم انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر بیان داشتند: جاهل ... رهبر انقلاب در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر تصریح کردند: جاهلی‌های ... سخنرانی های امام خامنه ای (مدظله العالی) - رهبر معظم انقلاب www.aviny.com/voice/sokhanrani/emam.../emam_khamenei_01.aspx سخنرانی های تصویری آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) ... در روز رحلت امام خمینی(ره). 8, دانلود, 9,047, 00:38:16, بیانات رهبر انقلاب (مدظله العالی) در دیدار نمایندگان ... در دیدار فرماندهان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی. 14, دانلود ... حضور رهبر انقلاب در دانشگاه افسری امام 

سفر رهبر انقلاب به نوشهر و حضور در مراسم دانش‌آموختگی ... farsi.khamenei.ir/news-content?id=30916 ۳ ساعت پیش - سفر رهبر انقلاب به نوشهر و حضور در دانشگاه نیروی دریایی امام خمینی ... افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر حضور یافتند. ... در مراسم دانش‌آموختگی دانشگاه‌های افسری ارتش · سخنان رهبر انقلاب در ... بیانات مهم رهبر انقلاب در دانشگاه افسری امام حسین(ع): دشمن ... home.abrarnews.com/.../16224-بیانات-مهم-رهبر-انقلاب-در-دانشگاه-افس... رهبر انقلاب اسلامی در این مراسم، رویکرد انجام کارهای نو، ابتکاری، و پرمغز را در همه مسایل مورد تأکید قرار دادند و با اشاره به وجود این ویژگی ها در مراسم امروز دانشگاه امام ... سخنان رهبرمعظم انقلاب در دانشکده افسری امام علی 1390 - آپارات www.aparat.com/.../سخنان_رهبرمعظم_انقلاب_در_دانشکده_افسری_امام_ع... ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای در دانشکده افسری امام علی ارتش ۱۳۹۰ ما در مقابل تهدید، تهدید میکنیم. هر کسی فکر تجاوز به جمهوری ... رهبر انقلاب - اخبار پیرامون رهبری - صاحب‌خبر sahebkhabar.ir/subject/103293/رهبر-انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در جریان سفر به نوشهر، ... مولوی، خوب است نگاهی داشته باشیم به آن بخش از سخنان رهبر انقلاب که مستقیماً درمورد ... دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری ارتش جمهوری اسلامی در دانشگاه علوم ... عکس: حضور رهبری در دانشگاه امام حسین - Press TV www.presstv.ir/.../Islamic-Revolution-Leader-graduation-ceremony-Ima... ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گزارش تصویری از حضور رهبر انقلاب اسلامی در دانشگاه افسری امام حسین (ع) ... و تربیت پاسدار دانشگاه امام حسین (ع) حضور یافتند و سخنرانی کردند. دشمنان با ساختن گروه‌های مسلح به‌نام اسلام و قتل عام بی گناهان ... www.leader.ir/langs/fa/index.php?p=contentShow&id=12650 ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فرمانده معظم کل قوا در مراسم دانش آموختگی دانشگاه‌های افسری ارتش: ... رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای ورود به میدان مراسم، در محل یادمان شهدا حضور ... پیش از سخنان رهبر انقلاب اسلامی، امیر سرتیپ دوم فولادی فرمانده دانشگاه افسری امام ... رژه دانشجویان افسری دانشگاه امام حسین(ع) - صفحه اصلی - ... film.tebyan.net/film/106819 اجرای ویژه و جالب رژه دانش‌آموختگی دانشجوی دانشگاه امام حسین علیه‌السلام با حضور فرمانده کل قوا حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب. متن و فیلم سخنرانی رهبری دردانشگاه افسری امام حسین ع shahkade.rozblog.com/post/823 سخنرانی رهبری دردانشگاه امام حسین , سخنرانی مقام معظم رهبری دردانشگاه امام حسین , فیلم ... افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) با حضور حضرت آیت الله خامنه ای ... رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای ورود به میدان، با حضور بر مزار شهدای گمنام و ... دانشگاه و دانشکده افسری - مجموعه کلام امام و رهبری kalameimam.persianblog.ir/tag/دانشگاه_و_دانشکده_افسری این گفتمان، در اختیار جوانانِ امروز است؛ این گفتمان نو و پُرکشش و پُرجاذبه را انقلاب اسلامی به رهبری امام بزرگوار ما به‌وجود آورد، آن را در اختیار این ملّت قرار داد؛ این ملّت ... متن سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه افسری امام علی (ع) peykehashtrood.ir/متن-سخنرانی-رهبر-معظم-انقلاب-در-دانشگا/ ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - متن سخنرانی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه افسری امام علی (ع) ... رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای ورود به میدان مراسم، در محل یادمان شهدا حضور یافتند.

نظرات  (۱)

احسنت بر رهبر فرزانه ،خوب جواب سعودی های وحشی را دادند

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی